درباره ما

0
سال تجربه
0
مشتری

شرکت الکترومیزان اندیشه (نوآوران)

شـرکت الکتـرومیزان اندیشه با شماره ثبت۱۷۴۶۲، با بیش از سی سـال سابقه در حـوزه فناوری اطلاعات فعالیت خود در زمیـنه طـراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مالی و اداری را در سال ۱۳۷۴ با نرم افزار های تحت داس با نام تجاری نوآوران آغاز نمود و تجارب مختلف مدیریت شرکت در پست های مدیریتی و عملیاتی و شناسایی صحیح نیاز مشتریان کمک کرد تا بخش عظیمی از نیازهای سازمان ها وصنایع مرتفع گردد.
از ابتدای سال ۱۳۸۰ با گرایش سازمان ها و شرکت ها به سیستم عامل ویندوز، شرکت الکترومیزان اندیشه نیز خود را با این تحول همسو و نرم افزارهای تحت ویندوز را ارایه نمود. نرم افزارها با توجه به تجربه قبلی شرکت با هدف مدیریت مالی در شرکت های هلدینگ یا شرکت هایی با تعداد شعب متعدد طراحی و پیاده سازی شده است. سرعت، دقت، انعطاف در گزارشات، رابط کاربری ساده و خدمات پس از فروش وپشتیبانی مستمر شبانه روزی و قابلیت متناسب سازی با نیازهای مشتری از ویژگی های برتر این نام تجاری می باشد.
سیستم یکپارچه نوآوران به شکلی طراحی گردیده است که سیستم حسابداری مالی به عنوان مرکزیت سیستم ها، وظیفه جمع آوری اطلاعات از کلیه سیستم های انبار، فروش، حقوق و دستمزد، خزانه داری، اموال و دارایی های ثابت، خرید و … را برعهده دارد.
واحد تولید نرم افزار شرکت در جهت به روز رسانی نرم افزار های نوآوران به صورت مستمر فعالیت خود را با نیروهای متخصص ادامه می دهد.
واحد پشتیبانی نرم افزار، سخت افزار و شبکه با هدف پشتیبانی یکپارچه نرم افزار و سخت افزار به خانواده بزرگ مشتریان نوآوران در حال فعالیت می باشد.
امروز افتخار ما، حضور بیش از ۸۰۰۰ مشتری فعال در خانواده بزرگ مشتریان نوآوران و داشتن بیشترین سهم بازار در حوزه نرم افزارهای مالی، اداری می باشد.

اعتماد مشتری

کیفیت محصولات

پشتیبانی محصولات

مشتری مداری

بخش آموزش های نوآوران